Kundtjänst

Behöver du hjälp?

Kontakta gärna oss på Kundtjänst via telefon eller e-post om du har några funderingar eller frågor. Vi hjälper dig med allt från beställning till att guida dig rätt bland våra produkter.

Telefon: 019-20 90 60

E-post: info@hygienshoppen.se

Öppettider

Kundtjänst: Måndag - Fredag kl 07.00 - 16.00

Lager: Måndag - Fredag kl 07.00 - 16.00


HygienShoppen Svenska AB

Organisationsnummer: 556799-0295

Momsregistreringsnummer: SE556799029501

Fakturaadress: faktura@hygienshoppen.se

Besöks- & leveransadress: Vattenverksgatan 2, 702 27 Örebro

Lagrets öppettider: Mån-Fre 07:00-16:00


Support

Om du får problem, kontakta gärna vår support. Var beredd att lämna ordernummer och företagsuppgifter när du kontaktar oss.

Tips från supporten: En enkel och tydlig guide till hur du gör när du handlar hos HygienShoppen hittar du här:

Länk: "Så här handlar du"


Louise Anshelm - Kundtjänst
Louise Anshelm - Kundtjänst
Telefon: 019-20 90 60
E-post: louise.anshelm@hygienshoppen.se

Ingen bild ännu
Christoffer Balthammar - Säljare
Telefon: 019-20 90 63
E-post: christoffer.balthammar@hygienshoppen.se

Mikael Lyckholm - säljare Hotell & Restaurang
Mikael Lyckholm - Säljare Hotell & Restaurang
Telefon: 019-20 90 67
E-post: mikael.lyckholm@hygienshoppen.se

Ingen bild ännu
Kenneth Sjöstrand - Säljare Vård & Omsorg
Telefon: 019-20 90 60
E-post: kenneth.sjostrand@hygienshoppen.se

Ingen bild ännu
Annika Rauseus - Ekonomi
Telefon: 019-20 90 62
E-post: annika.rauseus@hygienshoppen.se

Jon Fredborg - Lager & Logistik
Jon Fredborg - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 66
E-post: jon.fredborg@hygienshoppen.se

Linda Soogna - Lager & Logistik
Linda Soogna - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 60
E-post: linda.soogna@hygienshoppen.se

Eva Larsson - Lager & Logistik
Eva Larsson - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 60
E-post: eva.larsson@hygienshoppen.se

Andreas B. Stasiak - Webbadministration
Andreas B. Stasiak - Webbadministration
E-post: andreas.stasiak@hygienshoppen.se

Ingen bild ännu
Martin Åkerberg - Affärsutveckling
Telefon: 019-20 90 60
E-post: martin.akerberg@hygienshoppen.se

Patrik Anshelm - VD
Patrik Anshelm - VD
Telefon: 019-20 90 61
E-post: patrik.anshelm@hygienshoppen.se

Nyheter

2018-06-26

Nitrilhandskar Ultra Sensitive

Abena Nitrilhandskar Ultra Sensitive - HygienShoppen.se
HygienShoppen.se introducerar nitrilhandskar Ultra Sensitive - en riktigt tunn nitrilhandske som med fördel ersätter vanliga vinylhandskar med fullgott skydd.
2018-06-04

Störst i Sverige på engångshandskar

Abenas extra långa handskar - HygienShoppen.se
HygienShoppen.se har Sveriges bredaste utbud av engångshandskar. Nu presenterar vi en handske från Abena som är extra lång för att ge bättre skydd åt handleden och underarmen än de normallånga. Handskarna har en textuerad yta som ger ett bättre grepp än om de skulle vara släta.
2018-06-04

Smittskyddsbox

Smittskyddsbox - Allt på samma ställe l HygienShoppen.se
HygienShoppen.se presenterar en smart smittskyddsbox. Lämplig att ha på Sveriges alla äldreboenden att ta fram vid risk för smitta. Innehåller bland annat Oxivir som är effektiv mot Clostridium difficile och Bacillus subtilis.

Nyhetsbrev

Jag vill prenumerera på nyhetsbrevet.

 

Hygienshoppen Svenska AB    Vattenverksgatan 2   702 27 Örebro  l   Telefon: 019-20 90 60