Kundtjänst

Behöver du hjälp?

Kontakta gärna oss på Kundtjänst via e-post om du har några funderingar eller frågor. Vi hjälper dig med allt från beställning till att guida dig rätt bland våra produkter.

- Saknar du något?
- Har det blivit fel i din leverans?
- Har något gått sönder?

Skicka då en e-post till oss. Skriv ditt ordernummer och vad som blivit fel.

E-post: info@hygienshoppen.se


Öppettider

Kundtjänst: Måndag - Fredag kl 08.00 - 16.00

Lager: Måndag - Fredag kl 07.00 - 16.00


HygienShoppen Svenska AB

Organisationsnummer: 556799-0295

Momsregistreringsnummer: SE556799029501

Fakturaadress: faktura@hygienshoppen.se

Besöks- & leveransadress: Vattenverksgatan 2, 702 27 Örebro

Lagrets öppettider: Mån-Fre 07:00-16:00


Support

Om du får problem, kontakta gärna vår Kundtjänst. Var beredd att lämna ordernummer och företagsuppgifter när du kontaktar oss.

Tips från Kundtjänst: En enkel och tydlig guide till hur du gör när du handlar hos HygienShoppen hittar du här:

Länk: "Så här handlar du"


Louise Anshelm - Kundtjänst
Telefon: 019-20 90 64
E-post: louise.anshelm@hygienshoppen.se

Johanna Hagefalk - Kommunikation
Telefon: 019-20 90 60
E-post: johanna.hagefalk@hygienshoppen.se

Mikael Lyckholm - Säljare Hotell & Restaurang
Telefon: 070-553 82 32
E-post: mikael.lyckholm@hygienshoppen.se

Kenneth Sjöstrand - Säljare Vård & Omsorg
Telefon: 019-20 90 63
E-post: kenneth.sjostrand@hygienshoppen.se

Annika Rauseus - Ekonomi
Telefon: 019-20 90 60
E-post: annika.rauseus@hygienshoppen.se

Jon Fredborg - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 66
E-post: jon.fredborg@hygienshoppen.se

Linda Soogna - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 60
E-post: linda.soogna@hygienshoppen.se

Axel Granberg - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 60
E-post: info@hygienshoppen.se

Andreas B. Stasiak - Datorsupport

E-post: andreas.stasiak@hygienshoppen.se

Martin Åkerberg - Affärsutveckling
Telefon: 019-20 90 67
E-post: martin.akerberg@hygienshoppen.se

Patrik Anshelm - VD
Telefon: 019-20 90 61
E-post: patrik.anshelm@hygienshoppen.se

Nyheter

2019-10-18

Tvättar du händerna efter toabesöket?

En undersökning om allmänhetens kunskap om, och beteende kring, handhygien visar att hela 87% av svenskarna anser att god handhygien är viktigt för att skydda sig från influensa och smittspridning. Trots det slarvar 80% med handhygienen!
2019-10-15

Nytt avtal med SHR

Sveriges Hudterapeuters Riksorganisation
Den 15 oktober 2019 tecknades ett samarbetsavtal mellan Sveriges Hudterapeuters Riksorganisation och Hygienshoppen Svenska AB som innebär att HygienShoppen blir leverantör till 1 800 medlemmar över hela landet.
2019-10-06

Rosa veckor på HygienShoppen

Abena Nitrilhandske Rosa
Under oktober säljer vi ROSA varor lite billigare. Du hittar alla aktuella erbjudanden på vår Facebooksida och på Instagram. Välkommen!

Nyhetsbrev

Jag vill prenumerera på nyhetsbrevet.

 

Hygienshoppen Svenska AB    Vattenverksgatan 2   702 27 Örebro  l   Telefon: 019-20 90 60