Kundtjänst

Behöver du hjälp?

Kontakta gärna oss på Kundtjänst via telefon eller e-post om du har några funderingar eller frågor. Vi hjälper dig med allt från beställning till att guida dig rätt bland våra produkter.

Telefon: 019-20 90 60

E-post: info@hygienshoppen.se

Öppettider

Kundtjänst: Måndag - Fredag kl 07.00 - 16.00

Lager: Måndag - Fredag kl 07.00 - 16.00


HygienShoppen Svenska AB

Organisationsnummer: 556799-0295

Momsregistreringsnummer: SE556799029501

Fakturaadress: faktura@hygienshoppen.se

Besöks- & leveransadress: Vattenverksgatan 2, 702 27 Örebro

Lagrets öppettider: Mån-Fre 07:00-16:00


Support

Om du får problem, kontakta gärna vår Kundtjänst. Var beredd att lämna ordernummer och företagsuppgifter när du kontaktar oss.

Tips från Kundtjänst: En enkel och tydlig guide till hur du gör när du handlar hos HygienShoppen hittar du här:

Länk: "Så här handlar du"


Louise Anshelm - Sociala medier
Louise Anshelm - Kundtjänst
Telefon: 019-20 90 60
E-post: louise.anshelm@hygienshoppen.se

Johanna Hagefalk - Sociala medier
Johanna Hagefalk - Kommunikation
Telefon: 019-20 90 60
E-post: johanna.hagefalk@hygienshoppen.se

Mikael Lyckholm - säljare Hotell & Restaurang
Mikael Lyckholm - Säljare Hotell & Restaurang
Telefon: 019-20 90 67
E-post: mikael.lyckholm@hygienshoppen.se

Kenneth Sjöstrand - Säljare Vård & Omsorg
Kenneth Sjöstrand - Säljare Vård & Omsorg
Telefon: 019-20 90 60
E-post: kenneth.sjostrand@hygienshoppen.se

Annika Rauseus - Ekonomi
Annika Rauseus - Ekonomi
Telefon: 019-20 90 62
E-post: annika.rauseus@hygienshoppen.se

Jon Fredborg - Lager & Logistik
Jon Fredborg - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 66
E-post: jon.fredborg@hygienshoppen.se

Linda Soogna - Lager & Logistik
Linda Soogna - Lager & Logistik
Telefon: 019-20 90 60
E-post: linda.soogna@hygienshoppen.se

Andreas B. Stasiak - Webmaster & Datorsupport
Andreas B. Stasiak - Webmaster & Datorsupport
E-post: andreas.stasiak@hygienshoppen.se

Martin Åkerberg - Affärsutveckling
Martin Åkerberg - Affärsutveckling
Telefon: 019-20 90 60
E-post: martin.akerberg@hygienshoppen.se

Patrik Anshelm - VD
Patrik Anshelm - VD
Telefon: 019-20 90 61
E-post: patrik.anshelm@hygienshoppen.se

Nyheter

2019-07-17

Miljövänligare nitrilhandskar!

Miljövänligare nitrilhandskar!
Nu säljer vi Grönare nitrilhandskar framställda med lägre koldioxidutsläpp och vattenförbrukning!
2019-07-16

Lite tuffare i svarta handskar

Lite tuffare i svarta handskar - Semperguard
Byt till en lite tuffare svart nitrilhandske - Semperguard Style Black
2019-05-24

Köp en hel pall toalettpapper

Pall Toalettpapper Grite Super
Nu kan du köpa en hel pall toalettpapper till riktigt låga priser. Köp exempelvis Grites Premiumpapper - Brite Super - med hela 55 meter per rulle för endast 6,3 öre per meter

Nyhetsbrev

Jag vill prenumerera på nyhetsbrevet.

 

Hygienshoppen Svenska AB    Vattenverksgatan 2   702 27 Örebro  l   Telefon: 019-20 90 60